Середа, 16.10.2019, 12:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Оріхівська філія №3 КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я" Оріхівської міської ради

Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади

Підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 навчальний рік

 

Предмет Клас Прізвище, ім'я учня Місце ПІБ вчителя
Українська мова та література 8 Шикаренко Дар'я ІІ Ткаченко О.В.
Українська мова та література 9-А Білостоцька Аліна ІІІ Будім Є.П.
Російська мова 9-А Білостоцька Аліна ІІІ Піхуля Н.В.
Історія 8 Шикаренко Дар'я ІІІ Курельчук Л.М.
Історія 8 Ольшанська Софія ІІІ Курельчук Л.М.
Історія 9-Б Залецький Василь ІІІ Курельчук Л.М.
Історія 9-Б Хворостянова Валерія ІІІ Курельчук Л.М.
Хімія 7-А Шпіков Денис ІІІ Дмитренко Т.С.
Фізика 7-А Мелешко Анастасія ІІІ Калінінська Н.Г.
Англійська мова 8 Шикаренко Дар'я ІІ Веремчук А.П.
Англійська мова 9-Б Дроздова Єлизавета ІІІ Біньковська С.В.
Біологія 8 Шикаренко Дар'я ІІ Рудова Н.В.
Праця 8 Цалковський Нікіта ІІ Дудніченко В.А.
Праця 9-А Стеценко Катерина ІІ Науменко Л.В
Географія 8 Ольшанська Софія І Дмитренко В.П.
Географія 8 Шикаренко Дар'я ІІ Дмитренко В.П.
Правознавство 9-Б Залецький Василь ІІ Курельчук Л.М.
Правознавство 9-А Стренюк Валерія ІІ Курельчук Л.М.
Інформаційні технології 8 Шикаренко Дар'я ІІІ Телегуз Л.В.
Інформаційні технології 9-А Білостоцька Аліна ІІІ Телегуз Л.В.

 

                                   Результати конкурсів з української мови та літератури

 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

Клас Прізвище, ім'я учня Місце ПІБ вчителя
8 Стрельцова Анна І Ткаченко О.В.
8 Шинкаренко Дар'я ІІ Ткаченко О.В.
9-А Венгер Дар'я ІІІ Будім Є.П

   Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика      

3-А   Шинкаренко Марія             І       Лобач І.П
4-Б Базанова Аліна ІІ Калініченко І.П.
4-Б Хоміч Денис ІІІ Калініченко І.П.
5-А Роговська Валерія ІІ Ткаченко О.В.
8 Стрельцова Анна ІІІ Ткаченко О.В.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________                                   

Результати ІІ (районного)  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016-2017 н. р.

Предмет Клас Прізвище, і'мя учня Місце ПІБ вчителя
Українська мова та література 7-А Білостоцька Аліна ІІ Чуйко Л. В.
Українська мова та література 8-А Рясний Богдан ІІІ Бражник Л. І.
Російська мова 9 Чіпко Єлізавета ІІ Шкуро С. М.
Російська мова 9 Мішин Данил ІІІ Шкуро С. М.
Російська мова 8-Б Хвостенко Катерина ІІІ Піхуля Н. В.
Російська мова 8-Б Захаров Денис ІІІ Піхуля Н. В
Фізика 7-Б Дроздов Нікіта ІІІ Калінінська Н. Г.
Фізика 9 Мішин Данил ІІІ Калінінська Н. Г
Математика 6 Шинкаренко Дар'я ІІІ Симонець В. М.
Технічна праця 9 Нільга Кирил І Постельняк Ю. О.
Обслуговуюча праця 9 Пустовар Віолета ІІ Науменко Л. М.
Англійська мова 8-Б Хвостенко Катерина ІІІ Веремчук А. П.
Англійська мова 9 Чіпко Єлізавета ІІ Веремчук А. П.
Біологія 8-А Рясний Богдан ІІІ Бурмак І. М.
Географія 8-Б Петровська Діана ІІ Дмитренко В. П.
Географія 8-Б Хвостенко Катерина ІІІ Дмитренко В. П.
Інформаційні  технології 9 Капля Валерія ІІІ Стоячко В.В.
Креслення 9 Мішин Данил ІІ Постельняк Ю.О.
Креслення 9 Нільга Кирил ІІ Постельняк Ю.О.

 


Результати конкурсів з української мови та літератури

2016-2017 н. р.

Клас Призвіще, ім'я учня Місце ПІБ вчителя
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені  Т. Шевченка
9 Чіпко Єлізавета ІІІ Бражник Л. І.
7-А Венгер Дар'я ІІІ Чуйко Л. В.
Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика
3-А Галутва Анастасія І Михайлова Л. В.
Шинкаренко Дар'я ІІ Ткаченко О. В.
4-А Півненко Ксенія ІІІ Герасименко М. В.

І етап  XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінація "Література"

 8-Б Заяц Марія ІІІ Чуйко Л.В.
8-А Рясний Богдан ІІ Бражник Л.І.
Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва        "Заговори, щоб тебе побачили"
1-Б Мирошніченко Владислав ІІ Сиволгіна О.В.

Результати міжнародного природничого інтерактивного конкурсу 

"Колосок"

Координатор Бурмак І. М.

Всього учасників - 71

"ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК" "СРІБНИЙ КОЛОСОК" "КОЛОСОК"
37 23 21 

Результати міжнародного математичного конкурсу 

"Кенгуру"  

Координатор Подліянова О. М.

                  Всього учасників - 46                           

"ВІДМІННИЙ" "ДОБРИЙ" "УЧАСНИК"
2 12 32

РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОЇ ПРИРОДОЗНАВЧОЇ ГРИ"ГЕЛІАНТУС"

Координатор Дмитренко Т. С. 

Всього учасників - 14 

 


Результати змагання по усному математичному рахунку в режимі онлайн

"Прангліміне-2017"

Координатор Стоячко В. О.
Клас Прізвіще, імя Бали Вчитель
5-А Мелешко Анастасія 4026 Подліянова О. М.
5-А Чекасін Даніїл 3864 Подліянова О. М.
5-А Якименко Павло 3684 Подліянова О. М.
4-Б Удод Олександр 2952 Карпенко В. В.
4-Б Сидоренко Максим 2905 Карпенко В. В.
4-Б Московка Фелікс 2736 Карпенко В. В.

Результати Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня - 2017"

Координатор Калінінська Н. Г.

                  Всього учасників - 15                       

"ВІДМІННИЙ" "ДОБРИЙ" "УЧАСНИК"
6 4 5

Результати Всеукраїнського українознавчої гри "Соняшник-2017"

Координатор Будім Е. П.

Всього учасників - 19

Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня 3
Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня 1
Диплом І ступеня регіонального рівня 2
Диплом ІІ ступеня регіонального рівня 3
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня 5
"Учасник" 5

Copyright MyCorp © 2019
uCoz