Середа, 23.01.2019, 14:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Оріхівська філія №3 КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я" Оріхівської міської ради

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 14 » Підсумки олімпіад та конкурсів
14:14
Підсумки олімпіад та конкурсів

                                                 Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Предмет Клас Прізвище, ім'я учня Місце ПІБ вчителя
Українська мова та література 8 Шикаренко Дар'я ІІ Ткаченко О.В.
Українська мова та література 9-А Білостоцька Аліна ІІІ Будім Є.П.
Російська мова 9-А Білостоцька Аліна ІІІ Піхуля Н.В.
Історія 8 Шикаренко Дар'я ІІІ Курельчук Л.М.
Історія 8 Ольшанська Софія ІІІ Курельчук Л.М.
Історія 9-Б Залецький Василь ІІІ Курельчук Л.М.
Історія 9-Б Хворостянова Валерія ІІІ Курельчук Л.М.
Хімія 7-А Шпіков Денис ІІІ Дмитренко Т.С.
Фізика 7-А Мелешко Анастасія ІІІ Калінінська Н.Г.
Англійська мова 8 Шикаренко Дар'я ІІ Веремчук А.П.
Англійська мова 9-Б Дроздова Єлизавета ІІІ Біньковська С.В.
Біологія 8 Шикаренко Дар'я ІІ Рудова Н.В.
Праця 8 Цалковський Нікіта ІІ Дудніченко В.А.
Праця 9-А Стеценко Катерина ІІ Науменко Л.В
Географія 8 Ольшанська Софія І Дмитренко В.П.
Географія 8 Шикаренко Дар'я ІІ Дмитренко В.П.
Правознавство 9-Б Залецький Василь ІІ Курельчук Л.М.
Правознавство 9-А Стренюк Валерія ІІ Курельчук Л.М.
Інформаційні технології 8 Шикаренко Дар'я ІІІ Телегуз Л.В.
Інформаційні технології 9-А Білостоцька Аліна ІІІ Телегуз Л.В.

                                                          Результати конкурсів з української мови та літератури

                     Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

Клас Прізвище, ім'я учня Місце ПІБ вчителя
8 Стрельцова Анна І Ткаченко О.В.
8 Шинкаренко Дар'я ІІ Ткаченко О.В.
9-А Венгер Дар'я ІІІ Будім Є.П

                                                       Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика      

3-А   Шинкаренко Марія             І       Лобач І.П
4-Б Базанова Аліна ІІ Калініченко І.П.
4-Б Хоміч Денис ІІІ Калініченко І.П.
5-А Роговська Валерія ІІ Ткаченко О.В.
8 Стрельцова Анна ІІІ Ткаченко О.В.

                                     Вчителі школи які підготували переможців олімпіад та конкурсів

 

 


                                                                                                 Вітаємо переможців!   

         

         

 

 

Переглядів: 50 | Додав: вчитель | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

Copyright MyCorp © 2019
uCoz